Menu Zavřeno

O nás

Společnost L.CH. Oil s.r.o byla založena jako výhradní zastoupeni pro ČR, tradičního výrobce speciálních maziv a přísad společnosti Lubocons Chemicals.

Společnost Lubocons Chemicals  je mezinárodní olejářskou společností s certifikacemi, zabývající se výrobou a vývojem olejů, maziv a přísad ve vlastním závodě, s kompetencemi v rámci Evropy, ale mimo ní se specializací na středoevropský prostor.

Vlastní vývojová základna čítá stabilní tým zkušených inženýrů pracujících a vyvíjecích produkty ve vlastních laboratořích. Své znalosti, zkušenosti (K H) má postaveny na vlastní mnohaleté práci , studiu a ověření v praxi a to jak při vývoji a výrobě maziv , ale i projekci a expertní činnosti výrobních, technologických  rovozů pro výrobu olejů a speciálních maziv, určenou do průmyslu tak i pro potravinářské provozy.

Mimo tyto běžné výrobní provozy má zkušenost i s projektováním technologií na výrobou aditiv a jiných specialit v tomto oboru. Vysoce specializovaná, efektivní a na výrobu petrolejářských komodit vlastní výroba splňuje ty nejpřísnější výrobní, technologická, ekologická kritéria.

Kromě standardních výrobků naše společnost vyvíjí speciální produkty na míru a svým zákazníkům poskytuje nadstandardní technické poradenství.

Tato komplexní znalost a spolupráce s renomovanými světovými výrobci olejů ale i speciálních maziv dává záruku přesné, bezpečné a vysoce efektivní, profesionální výrobě, a expedici materiálu z příznivé vzdálenosti zákazníkům i v České republice.